Svět našima očima

Rubrika vydavatele: Je toho tolik, o čem se dá psát, mluvit i přemýšlet, těžké ale bývá se s tím podělit….

Jelikož mi denně projde očima více jak 20 odkazů, z čehož některé použiji, některé zase zařadím do vlastní databáze odkazů, které pak následně použiji buď později nebo nikdy, některé hold nemůžu pořád šustit u sebe, i když nemám čas to napsat. Spousta z vás mi také posílá zajímavé odkazy. A z tohoto důvodu vznikla tato rubrika. Shromažďovat se sem budou krátké výpisky zajímavých odkazů, které se nevešly do fronty na zveřejnění.

Odkazy z 21. – 22. týdne najdete zde.

Na webu budou probíhat odmlky z důvodů pracovních, finančních a také z důvodů různých příprav. Děkuji za pochopení.

Úterý 15. července

Každá země je zaslíbená pro Izrael.

ukt

 

———————————–

Lidé jsou na tom hodně špatně. Neoliberalismus nás zabíjí, statistiky ale tvrdí opak.

ch

 

—————————————

Média náhled začínají přiznávat, že fracking může způsobit otřesy půdy. Nejhorší na tom je to, že se do půdy nevstřikuje voda, jak je uváděno v médiích, ale toxická polévka, která obsahuje vodu.

f

 

————————-

Copak asi na Merkelovou mají? Snad všechno.

m

 

——————————

Britská policie má důležité dokumenty, které dokazují, že britské území, ostrov Diego Garcia, bylo využíváno jako tajná věznice pro mučení vězňů CIA. I když policie odmítá vlastnictví takových důkazů, jeden činitel byl s dokumenty vyfocen. (zdroj)

————————

Libye hodlá požádat mezinárodní komunitu o pomoc při „znovuzavedení bezpečnosti“ v zemi. Mezinárodní stabilizační jednotka je dobrou záminkou pro okupaci země. (zdroj)

———————-

Putin v Jižní Americe.

r

 

—————————————–

Nacistický prezident Ukrajiny Petro Porošenko chce vytvořit novou vojenskou alianci.

p

Neděle 15. 6. 2014

Bývalý americký velvyslanec v Iráku tvrdí, že se blížíme k rozpadu Iráku, což je to, co přesně USA a Saúdové chtěli.

————————————

Válečný zločinec Tony Blair tvrdí, že za současnou iráckou krizi může syrská válka, a ne dílo, které tam s Bushem dokonal. Myslí tím syrskou válku, kterou rozpoutal Západ. (zdroj)

———————————

Co dělat s militanty, kteří se vrátili ze Sýrie? Německo přišlo s bezvadným nápadem – sebrat jim pasy. Každému, kdo se vrátí do Německa a myslí si, že může provádět teror, bude sebrán pas omezen pohyb. To také zahrnuje samozřejmě i vrácení teroristů do Sýrie…(zdroj)

——————————–

Šéf NATO to vidí jasně – studená válka a železná opona je potřeba. Už je načase započat Norimberský proces…

ras

——————————————

USA cvičí zvláštní jednotky východoevropských zemí.

a

——————————————

………………………

b

———————————–

Pan Zaorálek se opět skvěle postaral o české občany v nouzi. Je opravdu čas na to, aby dal své funkci sbohem.

za

————————————-

Petice pro zrušení zbytečné zašívací pozice zvané ministr pro lidská práva.

http://jednej.parlamentnilisty.cz/petition.php?id=2437

——————————–

Pokusy EU a USA o rozložení projektu South Stream začínají mít výsledky.

s

——————————————–

Středa 11. 6. 2014

Dana Shell Smith, kandidát Obamy na velvyslance v Kataru, ve středu řekl, že administrativa podporuje senátní zákon, který byl umožnil výcvik moderátní syrské opozice. (zdroj)

—————————–

Argentinská prezidentka vytvořila post tajemníka strategické koordinace národního myšlení. Úkolem má být vytvoření sítí mezi akademiky a intelektuály, kteří přemýšlí o společných projektech v Latinské Americe. Tento krok odsoudila i pravicová opozice. (zdroj)

—————————-

Nebezpečná čarodějnice Madeline Albrightová už měla dávno viset. Hillary a Albrightová jsou obě stejné.

al

 

———————————–

Klasický tah.

ukr

 

—————————————–

Když už se Ukrajina dostane k vyjednávacímu stolu s dobrou nabídkou, odmítne. Co jiného se také dalo čekat….Teď jen zbývá odpověď na otázku, kdo to bude za Ukrajinu platit.

ukr2

 

—————————————————

Gangster, který byl usazen do křesla ukrajinského prezidenta, se setkal s delegací CIA. Delegace zahrnovala bývalého šéfa CIA na Ukrajině Jeffreyho Raymonda Egana a jeho nástupce Marka Davidsona, Marka Buggyho (CIA v Istanbulu), Andrzeje Derlatka, agenta CIA v řadách polské tajné služby, a Kevina Duffina, viceprezidenta pojišťovny Brower. Delegaci vedl ředitel CIA pro tajné operace Frank Archibald.

Porošenko a Archibald podepsali dohodu o vojenské spolupráci mezi USA a Ukrajinou. (zdroj)

——————————————–

Strana, která se nezaobírá sociální demokracií, si konečně začala uvědomovat, že Zaorálek je nekompetentní. Mimochodem, straně neškodí jen tyto dva faktory….

za

 

——————————————

Možného narušení bezpečnosti si všiml už i pochybný „expert“..

š

 

——————————–

Tento systém má hlavní cíl – každý má svou cenu, každý musí být úplatný. Žebříčky korupce jsou zbytečné, protože je to jak rakovina – je to všude, my si akorát nalháváme, že je to jen u nás v ČR.

k

 

——————————

BP dostala jako první těžařská společnost povolení pro využívání dronů pro sledování největšího ropného pole na Aljašce. (zdroj) Dočkáme se brzy také výměny kamerky za samopal?

Úterý 10. 6. 2014

Libye je připravena pro „mírotvůrce.“ Už ani není jasné, kdo zemi vládne.

lib

 

————————————————-

Nový egyptský prezident Abdel Fatah al-Sisi sice Izrael na svou inauguraci nepozval, ale Netanyahuovi slíbil, že bude dodržovat mírovou dohodu s Izraelem. Nic nového pod sluncem. Sisi je úplně stejný jako ti předtím. (zdroj) Na inauguraci nebyli pozváni ještě zástupci Turecka, Kataru a Sýrie.

A také, den po Sisiho inauguraci podala celá vláda rezignaci, čímž čistí cestu pro vzestup armády zpátky k moci. (zdroj)

——————————————-

Katar se po změně emíra docela mění. I když jsou zde stále znaky toho, že se tato země stále účastní teroristických aktivit, malá změna postoje je patrná. Musíme také mít na paměti, že země je v hádce s dalšími zeměmi gangu z GCC kvůli Muslimského bratrstvu. A když si ještě připočteme, že katarský ministr zahraničí žádal RB OSN, aby se postarala o ochranu integrity Sýrie, tak možná ani není divu, že na povrch vyplouvá skandál s korupcí ohledně pořádání MS ve fotbale v roce 2022. (zdroj)

——————————————–

Naši sousedé mají před sebou velkou výzvu. Plundrování států není nic nového a bude pokračovat. Půda je už kontaminovaná dostatečně skoro všude.

sk

 

——————————————————–

Social Mobility and Child Poverty vydala zprávu, ve které zdůraznil, že za současný podmínek může do roku 2030 žít v Británii 3,5 milionu dětí v chudobě. Bohatí ale mezitím bohatnou. Takže, co je špatně? (zdroj)

———————————————————

Jak jsme uváděli několikrát, ukrajinská krize je prostě byznys pro těžaře,

r

 

——————————————

Severoatlantická teroristická organizace odmítá volební výsledky v Jižní Osetii, protože stejně jako Abcházii zemi neuznává jako stát. (zdroj)

————————————–

Miloš Zeman opět škatulkuje Muslimy do jedné kopy a odmítá se omluvit. Přirovnání Yassera Arafata k Hitlerovi a přestěhování české ambasády do Jeruzaléma je málo.

ze

 

Mezitím opět podpořil firmu, která má špatné záznamy s ohledem na chování ke svým zaměstnancům. Amazon nebyl výjimkou.

ze

 

———————————

Izraelské prezidentské volby vyhrál xenofobní anti-arabský veterán Reuven Rivlin ze strany Likud. (zdroj) Za ta léta jsem se poučil v tom, že ať přijde v Izraeli k moci kdokoliv, nic to nezmění, vždy to bude rasistický, xenofobní stát.

——————————–

Předsednictví Generálního shromáždění OSN převzal kolega ugandského diktátora Sam Kutesa, který má dlouhou historii korupce, vojenské agrese a porušování lidských práv. (zdroj) Po obsazení jednoho křesla v Radě bezpečnosti Rwandou, dalším genocidním státem, už nic nepřekvapí.

————————–

Neděle 8. 6. 2014

Aspoň v něčem má Sobotka rozum.

sobotka

 

—————————————–

Jak Ukrajinci přišli k českým neprůstřelným vestám? Odpověď je jasná. ČR někam prodala výzbroj, kterou nějaký stát prostě poslal na Ukrajinu. Není to nic nového pod sluncem. Proto se i české samopaly objevily v Sýrii.

ukr

 

————————————

Prezidentská kampaň Hitlery Clintonové je v plném proudu a její nová kniha odhaluje její ďábelské manévry. Poté, co média uvedla, že hlasování pro válku v Iráku bylo „špatné,“ se objevilo, že chtěla vyzbrojit syrské teroristy. (zdroj) Hillary je prostě zlo. Jakákoliv špatná zpráva o ní znamená, že se jí snaží zničit šance Republikáni. My si zároveň můžeme být jisti, že její nová kniha je jen PR.

———————————

Jedovatá zmije Susan Riceová, Obamova poradkyně pro národní bezpečnost, v rozhovoru pro CNN hrdě prohlásila, že USA poskytují syrským teroristům zbraně. „Spojené státy navýšily svou podporu moderátní opozici, poskytují smrtící a nesmrtící pomoc, kdy můžeme podpořit jak civilní opozici, tak i vojenskou opozici.“ (zdroj) I na ni bude mezinárodní tribunál krátký.

——————————–

Velice známá skupina „Cesta k víře pro Česko“ opět v kurzu….Skupina, která žádala Čechy o pomoc při boji v Sýrii, zaměřuje své aktivity na děti.

tábor

 

————————————–

Opět Chomsky.

ch

 

—————————————–

Ruský velvyslanec při OSN Vitalij Čurkin prohlásil, že si je jistý, že zahraniční tajné služby sledují jeho telefon. „Nemám pochyby, že můj telefon je odposloucháván – je to očividné a vždy na to myslím. Samozřejmě máme tajné kanceláře, kde mohu mluvit s mými kolegy důvěrně. Ale i když tyto místnosti nejsou odposlouchávány, vždycky předpokládám, že já jsem.“ (zdroj)

————————————–

Zločineckým organizacím BP a Halliburton projde znečištění Mexického zálivu, protože guvernér Louisiany a možný prezidentský kandidát Bobby Jindal podepsal zákon, který zablokuje žaloby na ropné a plynárenské společnosti kvůli znečištění pobřeží státu. (zdroj)

————————————-

Co dělají děvky ze skupiny FEMEN? Nově propíchávají figuríny Putina. Hollande musí být hrdý na to, že je ukrývá na svém území. Fotografie zde.

Par7898476

FRANCE-FEMEN-PUTIN

——————————–

Podle deníku Wall Street Journal USA chtějí ČR a SR přitlačit k tomu, aby více spolupracovaly s NATO. Čekají nás uniklé odposlechy, skandály s milenkami nebo další zneužití pravomocí? (zdroj)

——————————-

Čtvrtek 5. června 2014

Noam Chomsky v Olomouci.

chomsky1

 

 

chomsky2

 

—————————————————

USA zdvojnásobily ukrajinské juntě vojenskou pomoc na 18 milionů dolarů. (zdroj) Nic tu není k vidění, ani studená válka.

——————————————

Větší blbost už zde být nemohla: Zatímco stát dělá vše proto, aby lidé odsud odešli, předstírá, že je chce dostat zpátky.

emi

 

———————————————-

Opakuji znovu, NSA, GHCQ, DGSE, BND a spol. dokážou jakýkoliv web „sundat“ během několika minut. Hodně společného to má s předstíranými britskými a francouzskými obavami o teroristech, kteří bojují v Sýrii. Vyzbrojili je, nechali bojovat a teď mají strach.

c

 

——————————————–

Rusové tvrdí, že do Ruska vkročilo za 24 hodin 34 tisíc lidí. Pokud jsou údaje pravdivé, značí to velkou katastrofu, která začíná.

uk

 

—————————–

Tvrzení, že Evropa je pod útokem imigrantů, je špatné, protože imigranti utíkají ze svých zemí z nějakého důvodu – a to většinou díky nám. Takže se sami střílíme do noh. A to je cílem malého okruhu lidí, kteří vládnou tomuto světu.

u

 

—————————————-

Syrské prezidentské volby: Ukázalo se 74,42% voličů, nevolilo se jen na částech území u tureckých hranic. Bashar al-Asad získal 10 319 723 hlasů, Hassan al-Nouri 500 279 a Maher el-Hajjar 372 301. Normálně smýšlející člověk pochopí, že nemá cenu volit za prezidenta někoho jiného v době krize. Bashar Asad je jediný, kdo by zemi mohl dostat z krize ven. A to i když jsou volby v takových podmínkách nešikovné.

Pokud o zavraždění voleb nevyšel.

g

 

—————————–

Stát se ještě více regulovat platby v hotovosti.

c

 

———————————

Neděle 1. 6. 2014

Půl roku poté, co prezident Zeman poslal pozvánku tehdejšímu ukrajinskému prezidentovi Viktoru Janukovyčovi, zve do Prahy Porošenka. Myslí to Zeman s vyjednáním míru vážně?

zeman

 

——————————————-

p

 

————————————

Nová ruská interkontinentální balistická rakety bude pro NATO velký problém.

ra

 

——————————————-

To, že severské státy nevstoupí do NATO, bych nějak zvlášť nebaštil. Možná jsou tyto státy označovány za neutrální, poslední dobou je to ale jen fasáda, pod kterou se skrývá NATO.

fin

 

——————————————-

Pojďme si je porovnat. I když si to někteří nechtějí přiznat, statistika mluví jasně.

Kdo je opravdový zločinec

———————————————–

Těžba břidlicového plynu vyžaduje spoustu kamionů, litry chemikálií, vody, písku a nově i vůz Tatra…Tatra Percheron se dostane tam, kam kamion ne. Škoda, že video v odkazu neukázalo, jak to funguje.

tat

 

———————————–

 

Reklamy